Lyžování Francouzské Alpy

Espace_Killy

Neomezujte se pouze na krátké sjezdovky v České republice. Francouzské Alpy Vám nabízejí opravdu jedinečný lyžařský zážitek. Dlouhé, poctivě upravené tratě uprostřed pohádkové krajiny najdete jen ve francouzských Alpách, které jsou bezkonkurenční jedničkou v oblasti lyžování.

5 500 kilometrů lyžařských tratí!

Úvodní titulek není v žádném případě vtip. Francouzské Alpy nabízejí svým návštěvníkům tratě o celkové délce více než 5 500 kilometrů. Nalezneme zde sjezdovky různých náročností. Převažují červené tratě pro zkušené lyžaře, ke sjezdu však nabádají i krkolomné černé tratě, kde stačí už pouhý pohled a už Vám tuhne krev v žilách. Na druhou stranu zde najdeme spoustu zelených a modrých tratí, které jsou doopravdy pozvolné a rozsáhlé, vhodné pro méně zkušené lyžaře a rodiny s dětmi. Ceny skipasů jsou velice rozumné v porovnání s kvalitou služeb. Skipasy menší středisek vyjdou na 25€ na den, u větších středisek okolo 45€ na den.

Francouzske-Alpy-Mont-Blanc

Široká nabídka vyžití pro každého!

Výhodou středisek francouzských Alp je fakt, že se tyto areály nezaměřují pouze na vyžití na sjezdovkách, ale také mimo ně. V mnoha lyžařských areálech nalezneme sportovní a relaxační centra, která jsou na vrcholné úrovni. Je libo sport? Nabízí se možnost zahrát si tenis, squash, hokej, fotbal, basketbal, vyzkoušet si horolezeckou stěnu a mnoho dalších aktivit. Chcete relaxovat? Opět se vám nabízí řada možností od velkých krytých bazénů, přes vyhřívané venkovní bazény, sauny, solária, masáže, wellness centra. Dostanete-li chuť vrátit se ven, pak můžete využít běžecké tratě, bobové dráhy, kluziště, jízdu se psím spřežením, paragliding, horolezectví, prostě skoro vše na co si vzpomenete. Centra lyžařských středisek jsou malebná a naleznete v nich mnoho útulných kaváren, vináren, restaurací, barů a také pizzerií.

Espace Killy: komplex, která vás nadchne!

Patříte-li mezi milovníky dlouhých tratí, pak právě pro Vás je zde úžasné lyžařské centrum zvané Espace Killy. Vzniklo spojením oblastí Val d´Isére a Tignes. Díky tomuto sloučení nabízí návštěvníkům přes 300 kilometrů skvělých sjezdových tratí. Ceny skipasů jsou příjemné, proto se doslova za hubičku můžete prohánět po nádherných tratích, které se rozprostírají na 10 000 hektarech a dosahují převýšení více než 1 300 metrů. Vrcholný zážitek na lyžích, to je Espace Killy.

Francouzske-Alpy

Nejlepší snow park všech dob!

Průrvy, kaňony, vodopády, římsy a mnoho zajímavých a hlavně netradičních atrakcí naleznete ve vysoce vybaveném snow parku Slide Zone ve středisku Les 2 Alpes, které je každoročně hojně navštěvované právě díky jedinečnému zážitku na prkně. O bezkonkurenční zábavu zde opravdu není nouze. Novinkou je zvuková aparatura, z které se line převážně moderní hip-hopová hudba. Své freestylové kousky si můžete vyzkoušet na 200 hektarech. Vyzkoušejte jedinečný snowpark Slide Zone a zažijte tak opravdovou jízdu!

Copyright © 2024 Lyžařský zájezd jednotlivě, nebo lyžařské zájezdy hromadně | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz
Doporučujeme: Sháníte oblečení na hory? Mrkněte na další lyžařské zájezdy najdete na webu o lyžování ve Francii, nebo lyžování v Rakousku, tam si to taky užijete! Rakouské Alpy jsou úchvatné i v létě, vynechte moře a zkuste dovolenou v Rakousku a nebo také zvažte letní návštěvu Barcelony...