Zillertal Arena

Tento ráj milovníků zimních radovánek se ve skutečnosti skládá ze čtyř menších středisek – Gerlos, Zell am Zillertal, Wald/Königsleiten a Krimml. Gerlos je hlavně vyhlášeným a známým cílem snowrboardistů, snowpark Hot-Zone je zařazen mezi nejlepší snowboardové parky na světě.

Perlou je Mega Halfpipe (100m dlouhá, 14m široká a 3m vysoká). Velmi kvalitní sedmiset metrový snowpark se nachází i ve středisku Krimml – Road Gap, Gap Jump, Speedy Quarter, Double Edge, Hand Rail, Halfpipe (zde 80m) a Snake Waves. Ve střediscích se nachází školička pro děti, lyžařské školy pro začátečníky i pokročilé, ale i další, méně obvyklé atrakce – koňská či psí spřežení, sněžnice, bruslení, atd. Zimní atmosféru pak doplňují malé horské chatičky, restaurace a bary, které jsou rozesety po celém komplexu Zillertal Arena.

Šest kabinových lanovek, dvacetšest sedačkových, devatenáct vleků, 165 km sjezdovek, 200 km běžkařských tratí a 4,5 km sáňkařských dráh.

Copyright © 2024 Lyžařský zájezd jednotlivě, nebo lyžařské zájezdy hromadně | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz
Doporučujeme: Sháníte oblečení na hory? Mrkněte na další lyžařské zájezdy najdete na webu o lyžování ve Francii, nebo lyžování v Rakousku, tam si to taky užijete! Rakouské Alpy jsou úchvatné i v létě, vynechte moře a zkuste dovolenou v Rakousku a nebo také zvažte letní návštěvu Barcelony...