Les 2 Alpes

Les-2-Alpes

Nejen pro snowboardisty je opravdovým rájem středisko Les 2 Alpes. Řekněte sami, které středisko vám nabídne celoroční snow park, a převýšení lyžařský tratí přesahující 2 000 metrů? Zaručeně žádné jiné. Lyžařský areál Les 2 Alpes rozkládající se v nadmořské výšce od 1 300 m. n. m. do 3 568 m. n. m. v blízkosti Grenoblu je pro svou jedinečnost jedním z nejnavštěvovanějších středisek francouzských Alp.

Celoroční lyžování v Les 2 Alpes

Les 2 Alpes vzniklo spojením oblastí Mont de Lans a Venosc. Tyto oblasti nabízejí jedny z nejúchvatnějších sjezdových tratí vhodných jak pro začínající lyžaře, tak pro lyžaře pokročilé. V nedávno době Les 2 Alpes rozšířilo tratě až místnímu ledovci, jehož přítomnost zaručuje možnost lyžování po celý rok. V Les 2 Alpes se nachází celkem 225 kilometrů tratí rozdělených do 13-ti černých sjezdovek, 19-ti červených a pro začínající lyžaře je zde celkem 68 tratí zelených a modrých.

Extrémní lyžování v Les 2 Alpes

Máte rádi adrenalin? Pak se vám v Les 2 Alpes jistě zalíbí. Lyžování ve volném terénu, sjezd skalními průrvami, náročné černé tratě vyvolávají v návštěvnících nebývalý pocit svobody, relaxace a samozřejmě adrenalinu. Mezi nejoblíbenější oblast extrémního lyžování patří La Grave.

SLIDE ZONE: ráj snowboardistů

Absolutně jedinečný zážitek poznáte oblasti zvané Slide Zone, která nabízí skvělý freestylový zážitek nejen pro snowboardisty. Na ploše 200 hektarů budete mít možnost vyřádit se do sytosti. Na freestyle se zde kladl velký důraz, proto zde nečekejte žádná zbytečná omezení. Slide Zone mimo jiné zahrnuje kaňony, římsy, průrvy, vodopády a mnoho dalšího.

Je libo letní snow park?

Středisko Les 2 Alpes nabízí celkem 3 velmi dobře vybavené snow parky, z nichž se jeden nachází na ledovci v nadmořské výšce 3 200 metrů. Díky této poloze máte možnost využít halfpipe, boardercross a mnoho zajímavostí po celé roční období.

Les-2-Alpes-Sky-Mapa

Les 2 Alpes nejen pro mladé

Pro chvilky odpočinku a relaxace nabízí Les 2 Alpes řadu relaxačních center, kaváren, vináren a restaurací. Doporučujeme navštívit resturant Tribeca s venkovní vířivkou zdarma.

Doprava a skipasy

Ceny skipasů se v Les 2 Alpes pohybují na částce 48 € na den. Doporučená cesta je přes Rozvadov, Norimberk, Karlsruhe, Bern, Lausanne a Ženevu. U Annecy pokračujete přes Chambéry, Grenoble, Vizille, Le Bourg d´Oisans a Le Freney d´Oisans.

Copyright © 2024 Lyžařský zájezd jednotlivě, nebo lyžařské zájezdy hromadně | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz
Doporučujeme: Sháníte oblečení na hory? Mrkněte na další lyžařské zájezdy najdete na webu o lyžování ve Francii, nebo lyžování v Rakousku, tam si to taky užijete! Rakouské Alpy jsou úchvatné i v létě, vynechte moře a zkuste dovolenou v Rakousku a nebo také zvažte letní návštěvu Barcelony...