Radstadt

Je střediskem nacházející se v alpském regionu Amadé, asi 60 km vzdálené od hlavního města, Salzburgu. V současné době se k tomuto středisku přiřazuje také Schischaukel Radstadt. Za zmínění kromě perfektně upravených sjezdovek všech typů patří i 180 km běžkařských tratí, cesty pro turisty, tenisové haly, jízdy ve spřežení, výlety na sněžnicích, bobová a sáňkařská dráha, wellness centrum.

Nemusíte bydlet pouze přímo ve středisku, i pokud nemáte s sebou na dovolené automobil, lze využít skibusů, které nejezdí pouze do areálu Radstadt, ale i do okolních (jako je třeba Obertauern).

V tomto středisku máte k dispozici čtrnáct kabinových lanovek, třicetosm sedačkových lanovek, padesátpět vleků, 370 km sjezdovek, 180 km běžkařských a 6 km sáňkařských drah.

Copyright © 2024 Lyžařský zájezd jednotlivě, nebo lyžařské zájezdy hromadně | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz
Doporučujeme: Sháníte oblečení na hory? Mrkněte na další lyžařské zájezdy najdete na webu o lyžování ve Francii, nebo lyžování v Rakousku, tam si to taky užijete! Rakouské Alpy jsou úchvatné i v létě, vynechte moře a zkuste dovolenou v Rakousku a nebo také zvažte letní návštěvu Barcelony...