Dreiländereck, Gerlitzen a Verditz

Tyto tři lyžařské skiareály nalezneme v korutanském regionu Villach. Připraveny jsou pro vás všechny typy sjezdovek – tj. modré, červené i černé, pro malé lyžaře je zde připraven plac s tažným lanem či s jezdícím pásem (Gerlitzen). Všechna tato centra jsou propojena sjezdovkami, lze zakoupit i skipass platící v jednom, ve dvou či ve všech třech z těchto areálů.

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového nebo se lyžování či snowboardování nevěnují, je připravena spousta další zábavy – organizované túry na sněžnicích, upravené kilometry běžeckých tras, bobová dráha, dráha pro sáňkování, apod. Nejvíce z těchto poskytovaných služeb najdete ve středisku Verditz.

Dreiländereck, Gerlitzen a Verditz jsou taktéž vyhledávány freestyle snowboardisty a lyžaři, kteří si zde můžou vyzkoušet své dovednosti naučit se novým trikům ve Freestyle parku.

Zimní dovolenou vám zde zpříjemní také termální lázně. V velkém areálu a jeho blízkém okolí se nachází hned dvoje – Warmbad – Villach a Bad Bliberg. Odpočinou si zde můžete v termálních koupelích, na masážích, v solných jeskyních, mlhových jeskyních, v saunách a v aroma kabinách, pro děti je zde vybudován menší aquapark s dalšími lákadly – tobogány, skluzavky, vířivky, apod.

Je zde jedna kabinová lanovka, jedenáct sedačkových, sedmnáct vleků, 83 km sjezdovek, 131 km běžkařských tratí a 2,5 km sáňkařských drah.

Copyright © 2024 Lyžařský zájezd jednotlivě, nebo lyžařské zájezdy hromadně | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz
Doporučujeme: Sháníte oblečení na hory? Mrkněte na další lyžařské zájezdy najdete na webu o lyžování ve Francii, nebo lyžování v Rakousku, tam si to taky užijete! Rakouské Alpy jsou úchvatné i v létě, vynechte moře a zkuste dovolenou v Rakousku a nebo také zvažte letní návštěvu Barcelony...