Uttendorf

Menší centrum zanořené hluboko mezi alpské vysoké hory. Sjezdovky nejsou ve velké míře přetížené lyžaři a snowboardisty, jsou proto vhodné i pro ty, kteří se zimními sporty začínají a nechtějí riskovat srážku s pokročilejšími a tím pádem rychlejšími jezdci.

Vyhledávají ji ovšem ve velkém množství i snowboardisté. Nejen že jsou zde pro ně připraveny skoky, rampy, apod., ale zanechávají se zde nějaké sjezdovky neupravované rolbou, užívají si tedy jízdu v hlubokém a nadýchaném sněhu. Pro běžkaře je připravena osvětlená běžkařská trasa, jsou využívány tedy i v nočních hodinách. Při jízdě se můžete kochat jak panoramatem, tak i pohledem na horské jezero Weißsee.

Skiareál Uttendorf se snaží do své oblasti taktéž nalákat co nejvíce sportu chtivých turistů, platí zde tedy nějaké akce, které jistě ušetří vaši peněženku – děti do 12 let lyžují v doprovodu rodiče zdarma (platí pro max. 2 děti na osobu), těm, kteří jsou ubytováni přímo v areálu Uttendorfu, je zase poskytována 10% sleva při zakoupení skipassu.

Nevýhodou areálu je malý počet sedačkových a kabinových lanovek, lyžaři si tedy při cestě nahoru na kopec příliš neodpočinou.

Jedna kabinová lanovka, jedna sedačková, čtyři vleky, 21 km sjezdovek a 25 km běžkařských tratí.

Copyright © 2024 Lyžařský zájezd jednotlivě, nebo lyžařské zájezdy hromadně | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz
Doporučujeme: Sháníte oblečení na hory? Mrkněte na další lyžařské zájezdy najdete na webu o lyžování ve Francii, nebo lyžování v Rakousku, tam si to taky užijete! Rakouské Alpy jsou úchvatné i v létě, vynechte moře a zkuste dovolenou v Rakousku a nebo také zvažte letní návštěvu Barcelony...